Blog orangeYıl 2013 ve her şey gibi artık blog sitemde tamamen yenilendi. 2-3 yıldır wordpress uzantılı ücretsiz bir blog sitesi üzerinden yazılar yayımlıyordum. Site artık bazı isteklerime cevap vermemeye başladı, daha modern ve ihtiyaçlarım doğrultusunda yeni site bir siteye taşınmaya karar verdim. Aslında bu siteye geçmemin sebepleri arasında en çok daha global yayım yapma ve daha “ben”lik bir blog olma isteği idi.

An geldi ve artık beratbalki.com yayın hayatına başladı. Bu sitem öncekine oranla daha güncel olacak, kapsadığı konular daha fazla olacak, siteye giren kullanıcının daha fazla vakit geçirebilmesi için alternatifleri yaratmaya çalışacağım ve eksikleri azaltacağım. Güncel konuların yanında belki güzel projeler blogumda yer alacak belkide pazarlama üzerine en son haberleri yine blogumda bulabiliceksiniz. Önceki bloguma Marketing News blogu olarak kullanmaya karar verdim. Siteme eklemiş olduğum bir menü ile pazarlama haberlerine ulaşma imkanı bulabileceksiniz

Blogla Beni menüsü ile benimle direk olarak iletişime geçebilirsin her türlü görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Benim hakkımda paylaşmamı istediğiniz düşüncelerinizi “düşünceleriniz” menüsünde bulabileceksiniz.

Nasıl bir kimliğe sahip olduğumu biraz daha  göstermek için okuduğum ve sizlerle paylaşmak istediğim ilgili kitaplarımı kütüphaneme yükledim. Belki biraz daha hakkımda fikir sahibi olabilirsiniz.

Size dair ile oluşturduğum menü ile tüm geçmişime dayanarak oluşturmakta olduğum ve hala üzerine koymakta olduğum özlü sözlü cümlelerimi paylaşıyorum. Ne de olsa söz uçar gider yazı kalır..

Peki Berat nasıl bir çevreye sahip? Bunu da Blogosfer menüsü ile sizlere göstermeye çalıştım. Bu menüdeki kişiler sayesinde bugünlere geldim diyebilirim. Dönüp arkama baktığımda merdivenlerden basamak basamak çıktığımı görebiliyorum onlar sayesinde. Vakit buldukça sitelerine girer yazılarını okurum hatta aklıma takılan soru olduğunda hiç çekinmem sorarım, bazen tanışmak için bir bile soru bulup sorduğum zamanlar oldu diyebilirim tabi rahatsız etmemek şartıyla sordum hepsini 🙂 Benden tavsiye networku geniş tutumakta fayda var.

Sitem hakkında olsun kişisel olarak olsun her türlü görüş ve düşüncelerinize açıkyım. Ben sormaktan çekinmedim bugünlere geldim size sorgulayın derim 😉