GoodBarber ile Kendi Mobil Uygulamanızı Yapabilirsiniz

GoodBarber ile yeni tanıştım, kendisini biraz size anlatmak istiyorum. GoodBarber ile kendi mobil uygulamanızı yapabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman yeni güncellemeler yaparak yenileyebiliyorsunuz da. Programı denemeden önce bu kadar ayrıntılı biçimde düzenleme konusunda seçenek sunacağını düşünmüyordum. Fakat çok fazla kişileştirilmiş özellikleri bulunduğu büyük ölçüde beklentilerinizin fazlasını karşılayacaktır. Yazı tiplerinden görsellere,  farklı temalardan renk seçeneklerine kadar bir çok alternatifler var.

Bu program sayesinde hemen aklıma Türk girişimcileri geldi, belki bir çok yeni projeler buradan hayata geçebilecek.

GoodBarber sayesinde bir çok marka müşteriyle de yakında iletişim halinde kalabilirler. Markaların kendilerine özgü mobil uygulamaları sayesinde ciddi anlamda büyük bir müşteri sadakati sağlayabileceklerini inanıyorum. Örneğin pideciler mobil uygulamalar üzerinden sipariş aldığını düşünsenize. Saat 12de almak üzere planladığınız pidenizin siparişinizi uygulamanız üzerinden verebilirsiniz. Üzerinde kafa yorulması gereken ciddi bir düşünce aslında. Ya da sıradan bir cafe işletiyor olsanız bile bunu deneyebilirsiniz çünkü benim sırf künefe tatlısı güzel diye tercih ettiğim cafe var. Ben o cafeye gitmeden önce neden telefonumdan sipariş vermeyeyim dimi, bence harika olurdu. Kesinlikle müşterileri memnun eder bu tarz girişimler.

goodbarber

Yukarıda size programın yapılışı için yönetim ekranından bir görüntü sunmak istedim. Buradan tüm değişiklikleri yapabiliyorsunuz. İster kurumsal marka ister kişisel marka olun takipçilerinize yakın olmak için bu tarz şeyleri deneyin.