Bartın doğumluyum ve işletme lisans mezunuyum. Hem okudum hemde aynı zamanda eczanede çalıştım. Sadece üniversite okuyarak iyi bir yerlere gelinemeyeceğini biliyordum bu yüzden Amerikan Kültür Derneği  Dil Okullarında (B2) upper-intermediate seviyesinde ingilizce eğitimi aldım.

Bunun yanında kişisel olarak blog yönetimi, pazarlama stratejileri, müşteri ilişkileri yönetimi ve sosyal medya pazarlaması alanlarında kendimi geliştirdim. 2011 yılında şanslı 400 genç arasına seçilerek İstanbul’a İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne davet edildim. 2013 yılında MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen Pazarlama Zirvesi’ne katılımcı olarak kabul edildim. Nisan 2013 tarihinde bir süre sosyomanya.com‘da ve Genç Erişim Derneği‘nde sosyal medya alanında freelance olarak görev aldım. Bir dönem BloglifeTr dergisinde yazar olarak sosyal medya alanında yazılar yazdım. 2013 yılında Avrupa Birliği Bakanlığı  ve Çek Cumhuriyeti tarafından düzenlenen “sosyal medya ve iletişim” eğitim kampına Türkiye’den 1. sırada seçilerek Prag’ta ki eğitime katılmaya hak kazandım. 2015 Ocak ayı itibari ile KOBİ’ler için Sosyal Medya Stratejileri e-kitabımı yayımladım. 2016 yılında İdeasoft yazılım şirketine pazarlama stratejileri hakkında blog yazıları yazdım.

En önemlisi de üniversite yıllarından beri eczanede çalışıyor olarak merchandising ve hasta ilişkileri konusunda kafa yormaya devam ediyorum. Pazarlama alanında yazılar yazmaya ve bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

 

İLGİ ALANLARIM;

  • CRM
  • Upselling
  • Emailing
  • Inbound Marketing
  • Merchandising

 

 

Katıldığım Etkinlikler:

2010 Ekim –  Profesyonel İnsan Kaynakları Yöneticiliği ve Liderlik Semineri  (Zonguldak)

2011 Mart – Hacettepe Üniversitesi Mini MBA Programı (Ankara)

2011 Mayıs – Ömer Ekinci “Marka Girişimci olmak” Semineri ekip lideri (Bartın)

2011 Eylül – İnteraktif Pazarlama Zirvesi’11 (İstanbul)

2013 Mart- Mülakat Teknikleri (Bartın)

2013 Ekim – Pazarlama Zirvesi 2013 (İstanbul)

2016 Mart – Reklam ve Pazarlama Zirvesi (İstanbul)

İletişim: beratbalki@gmail.com