Patatesin en güzel hali Ruffles, yıllardır hayatımdaki en kıtır cips olmayı sürdürmektedir. Nasıl bir tutkudur, nasıl bir lezzettir ki bu hayatımızın her anında bizimledir. Artık ailemizin bir parçası haline gelmiştir. Bazen boş vakitlerimizi onunla geçirir yeriz, bazen canım ister yeriz bazen de soframıza renk getirsin diye masamızda ağırlarız.
Günün her anında onunla birlikte olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Yolda yürürken, iş yerimizde, 5 çayımızda, arkadaş ortamımızda, evimizde ve her yer de o bizimledir. Gün olur misafirliğe giderken bile yanımıza alıyoruz onu. 7den 70e herkesle birliktedir o. Biz onunla sadece midemizi doldurmuyoruz, düzenlediği eğlence etkinlikleriyle de ruhumuzu doyuruyoruz. Şimdi daha iyi anlıyorum neden bu kadar benim için önemli olduğunu çünkü Ruffles kalbime, aklıma ve ruhuma hitap ediyor. Beni her türlü doyurabiliyor, isteklerime cevap verebiliyor.Onu tercih etmemem için bir sebep yok.

Onu poşetinden dökmeden yiyorum çünkü öylesi daha güzel oluyor. Ağzıma attığım her bir tanesinde bir başka mutluluk alıyorum. İtiraf edeyim ki kalan küçük tanelerini de ağzıma bol bol döküyorum. Bunun zevki orada.

Sonuçta iyi bir blog yazısı içeriklerin özgün ve gerçekçi olanıdır. Sizlerle paylaştığım bu Türkçe içeriğin içine yabancı bir video koydum ama Ruffles burada da ruhumu olumlu yönde besliyor. Sizlerinde seveceğini düşünüyorum.

Teşekküler Pepsico

Patatesin En Güzel Hali

BERAT BALKI


Dijital iletişim ve KOBİ Stratejisti


Yazı dolaşımı


Yorumunuzu Bekliyorum

%d blogcu bunu beğendi: