Her geçen yeni etkinliklerle karşımıza çıkan sosyal sorumluluk projelerini artık sosyomanya.com haber kaynağından öğrenebileceksiniz. 2012’nin son çeyreğinde Burak Abidin Aksoy tarafından kurulan site ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk haber platformu yolunda ilerliyor. Ayrıca bunun yanında dernek ve kurumlarla ortaklaşa sosyal sorumluluk projelerine imza atmak içinde bir takım çalışmalar içinde.

Adsız

Sitenin kaliteli yönetim kadrosu olmakla birlikte Türkiye’nin ilk ve tek online sosyal sorumluluk e-dergisini çıkarmış olması da ayrı bir başarısıdır.

Uzun zamandır sosyal medya da sürekli çalışmamdan dolayı Nisan ayı itibari ile sitenin sosyal medya hesaplarını yönetimine başladım. Sizlere daha fazla ulaşabilmek için Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden paylaşımlarda bulunuyor olacağım. Amaç, bir yerlerde birileri sosyal sorumluluğumuz için bir şeyler yapıyorsa bunları da duyurmak bizim gibilerin işidir.

Sizinde eğer varsa bir projeniz gelin bizimle paylaşın. Yazalım, çizelim, oluşturalım bakalım sesimizi ne kadar duyurabileceğiz 🙂 Ya da videoya aldığınız bir sosyal sorumluluk projeniz var gönderin bize yayımlayalım.

Twitter Hesabımız: https://twitter.com/SosyoManya

Facebook Hesabımız: https://www.facebook.com/sosyomanyaprojesi

Web Adresi: http://www.sosyomanya.com